Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

Datu centri

DATTUM

Lattelecom datu centrs DATTUM ir projektēts pēc TIERIII (Uptime Institute, ASV) drošības prasībām. Datu centrs ir izvietots uz Lattelecom pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir piemērots klientu kritisko IT sistēmu izvietošanai. Datu centrs ir specializēts arī priekš uzņēmumiem, kuru bizness ir saistīts ar finanšu transakciju apstrādi un uzglabāšanu atbilstoši VISA/Mastercard Level1 prasībām.

 • Ietilpība - 100 statnes

 • Elektroenerģijas jauda- 1.4 MW

 • Infrastruktūras drošība : TIERIII DESIGN, TIERIII FACILITY sertifikāti

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

 • Elektronisko maksājumu drošības standarts: PCI DSS Level1 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.98%, ko garantē TIERIII sertifikāti. Kopš datu centra atklāšanas 2013. gadā, datu centra pieejamība ir 100%.

BRĪVĪBAS

Lattelecom datu centrs BRĪVĪBAS ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas, kā arī TIERIII infrastruktūras prasības. Datu centrs ir savienots ar trim neatkarīgiem Lattelecom pamattīkla infrastruktūras mezgliem, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir piemērots klientu biznesam kritisko IT sistēmu izvietošanai. Datu centrs ir specializēts uzņēmumiem, kuru bizness ir saistīts ar finanšu transakciju apstrādi un uzglabāšanu atbilstoši VISA/Mastercard Level1 prasībām.

 • Ietilpība - 50 statnes

 • Elektroenerģijas jauda - 0.7 MW

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

 • Elektronisko maksājumu drošības standarts: PCI DSS Level1 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

KLEISTU

Lattelecom datu centrs KLEISTU ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas, kā arī TIERIII infrastruktūras prasības. Datu centrs ir izvietots uz Lattelecom pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir piemērots klientu biznesam kritisko IT sistēmu izvietošanai. Datu centrs ir specializēts uzņēmumiem, kuru bizness ir saistīts ar finanšu transakciju apstrādi un uzglabāšanu atbilstoši VISA/Mastercard Level1 prasībām.

 • Ietilpība - 122 statnes

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

PĒRSES

Lattelecom datu centrs PĒRSES ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas, kā arī TIERIII infrastruktūras prasības. Datu centrs ir izvietots uz Lattelecom pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir operatoru neitrāls (carrier-neutral), tas ir paredzēts kā Internet un trafika apmaiņas punkts sakaru operatoriem.

 • Ietilpība - 80 statnes

 • Elektroenerģijas jauda- 0.7 MW

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

KELDIŠA

Lattelecom datu centrs KELDIŠA ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas. Datu centrs ir savienots ar trim neatkarīgiem Lattelecom pamattīkla infrastruktūras mezgliem, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir piemērots klientu IT sistēmu izvietošanai, kā arī paredzēts, kā rezerves datu centrs klientu sistēmām, kuri jau izmanto kādu no augstāk minētajiem Lattelecom datu centriem.

 • Ietilpība- 50 statnes

 • Elektroenerģijas jauda- 0.7 MW

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

PARTNERU DATU CENTRI

Lattelecom ir svarīgi, lai klientu bizness neapstājas ne uz mirkli - pat avāriju, vai “force majeure” gadījumos! Tādēļ Lattelecom ir radis iespēju saviem klientiem izvietot savas, vai nomātās no Lattelecom iekārtas, Lattelecom partneru datu centros Eiropā, kuros Lattelecom ir izveidojis un izvietojis arī savus POP (Point-of-presence). Šāds risinājums Lattelecom klientiem paver iespēju veidot ģeogrāfiski atdalītu sekundāro IT infrastruktūras punktu, jeb “avārijas atjaunošanās infrastruktūras punktu” (Disaster Recovery Site) zem Lattelecom līguma / Lattelecom SLA / Lattelecom atbildības, tādejādi ļaujot klientiem pārraudzīt savu kopējo IT infrastruktūru centralizēti. Lattelecom savus partnerus ir izraudzījis, rūpīgi izvērtējot partneru datu centru atbilstību Lattelecom klientu augstajiem standartiem pret drošību, konfidencialitāti un pieejamību. Visi partneru datu centri ir savienoti ar Lattelecom tīkla pamatinfrastruktūru (backbone), izmantojot fiziski un loģiski rezervētus optisko šķiedru datu pārraides kanālus (N+1 rezervācijas princips), tādejādi garantējot klientiem visaugstākos iespējamos pieejamības rādītājus avārijas atjaunošanās infrastruktūras punktiem - ne tikai datu centra, bet arī datu pārraides kanālu līmenī. Detalizētāku informāciju par pakalpojuma būtību un Lattelecom piedāvātajiem partneru datu centriem atradīsies šeit.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.