Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.


 

No 2018. gada oktobra esošajiem un potenciāliem klientiem piedāvājam modernāku, pilnīgāku un visās ierīcēs ērtāk lietojamu Lattelecom mākoņpakalpojumu mājas lapu.

 

Lattelecom katru gadu iekļūst Latvijas labāko darba devēju TOP-10, ieņemot augstas pozīcijas, un tas ir saistīts ne tikai ar uzņēmuma veiksmīgiem finanšu rādītājiem, bet arī ar mūsdienīgu un efektīvu darba vidi. Pēdējo trīs gadu laikā Lattelecom ir izveidojis pirmo Latvijā viedo biroju, galvenā biroja vestibilā īstenojis ambiciozu projektu, uzstādot Baltijā lielāko iekštelpu ekrānu un iegādājies elektromobiļus darba vajadzībām.

 

Šodien, 13. jūnijā, oficiāli tika atklāts Latvijas akcelerācijas fonds Overkill Ventures, kas sadarbībā ar stratēģiskajiem partneriem, uzņēmumu Lattelecom un Skandināvijā vadošo akceleratoru Accelerace, trīs gadu laikā plāno veikt pirmssēklas investīcijas 50 jaunuzņēmumos un nākamās stadijas jeb sēklas investīcijas 10-15 jaunuzņēmumos gan no Latvijas, gan no citām Baltijas un Centrāleiropas valstīm.

 

Stiprinot pozīcijas mākslīgā intelekta jomā, Lattelecom sadarbībā ar inteliģento tehnoloģiju uzņēmumu APPLY izstrādājis Baltijā pirmo tiešsaistes TV reklāmas un auditorijas analītikas rīku CLAARA.

Paldies!

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.