Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

 

Latvijas mākoņpakalpojumu tirgus attīstība ir mērenāka, nekā vidēji Eiropas Savienībā, bet tam ir labs izaugsmes potenciāls. Saskaņā ar Eurostat datiem, 26,2% no Eiropas uzņēmējiem izmanto mākoņpakalpojumus biznesā, Latvijā šīs rādītājs ir 14,5%. Savukārt, pēc Gartner prognozēm, globālā tirgus pieaugums ir gaidāms 17% apmērā un Latvijā – ap 10%.

 

Sirsnīgi sveicam Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!

 

Lattelecom piedāvā iepazīties ar Cisco HyperFlex sistēmām - labāko risinājumu, kas apvieno skaitļošanas un glabāšanas sistēmas, kā arī tīkla risinājumus ērtā un viegli pārvaldāmā platformā.

 

Lattelecom ir saņēmis starptautisko sertifikātu par atbilstību informācijas drošības pārvaldības standartam ISO 27001, kas apliecina, ka visa uzņēmuma rīcībā esošā informācija ne tikai tiek aizsargāta atbilstoši ISO standartiem un industrijas labākajai praksei, bet arī ka tā vienmēr būs savlaicīgi pieejama autorizētiem lietotājiem un netiks izpausta nepiederošām personām, sabojāta vai pazaudēta.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.