Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

 

Lattelecom piedāvā iepazīties ar Cisco HyperFlex sistēmām - labāko risinājumu, kas apvieno skaitļošanas un glabāšanas sistēmas, kā arī tīkla risinājumus ērtā un viegli pārvaldāmā platformā.

 

Lattelecom ir saņēmis starptautisko sertifikātu par atbilstību informācijas drošības pārvaldības standartam ISO 27001, kas apliecina, ka visa uzņēmuma rīcībā esošā informācija ne tikai tiek aizsargāta atbilstoši ISO standartiem un industrijas labākajai praksei, bet arī ka tā vienmēr būs savlaicīgi pieejama autorizētiem lietotājiem un netiks izpausta nepiederošām personām, sabojāta vai pazaudēta.

 

Jau otro gadu Lattelecom datu centru biznesā ir vērojams stabils pieaugums - 25% 2017. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un 26% pieaugums tiek prognozēts šogad. Turklāt 70% veido pakalpojuma eksports, Ukrainas mākoņpakalpojumu tirgū pat ieņemot ceturto vietu. Tas apliecina, ka pēdējos gados ieviestie datu centru pakalpojumi, procesu un infrastruktūras sertifikācija atbilstoši vadošajiem pasaules standartiem, ir novērtēti Lattelecom klientu vidū gan Latvijā, gan arī eksporta tirgos.

 

Lattelecom, Baltijas IT un telekomunikāciju līderis un Ukrtelekom, Ukrainas lielākais fiksēto sakaru un interneta operators, vienojās par sadarbības sākumu, tā Ukrainas klientiem nodrošinot iespēju nomāt virtuālo datu centru un virtuālo serveri, kas atrodas Lattelecom datu centrā Dattum Rīgā.

Paldies!

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.