Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

 

Tet ir kārtējo reizi apliecinājis savas infrastruktūras drošību un uzticamību, arī šogad saņemot PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) augstākā līmeņa sertifikātu.Visā pasaulē notikušo kiberuzbrukumu skaits, kvalitāte un apjoms katru gadu strauji pieaug. Nav noslēpums, ka jau sen dažiem cilvēkiem un struktūrām šādas darbības kļuvušas par peļņu nesošu biznesu. Par to, kādas ir jaunākās tendences šajā sfērā, kā arī draudu avotiem, to diagnostiku un aizsarzības paņēmieniem portālam jauns.lv stāsta Tet Datu centru risinājumu nodaļas vadītājs Māris Sperga. 1. aprīlī SIA Lattelecom oficiāli kļuva par SIA Tet. Turpmāk klienti saziņā visos kanālos saskarsies ar Tet, nosaukumu mainīja arī ierastie Wi-Fi tīklu nosaukumi, un aprīļa laikā mainīsies veikalu noformējums. Pāreja uz Tet būs pakāpeniska, un klientiem nav nepieciešams veikt papildu darbības – tā notiks automātiski. 

 

Latvijas mākoņpakalpojumu tirgus attīstība ir mērenāka, nekā vidēji Eiropas Savienībā, bet tam ir labs izaugsmes potenciāls. Saskaņā ar Eurostat datiem, 26,2% no Eiropas uzņēmējiem izmanto mākoņpakalpojumus biznesā, Latvijā šīs rādītājs ir 14,5%. Savukārt, pēc Gartner prognozēm, globālā tirgus pieaugums ir gaidāms 17% apmērā un Latvijā – ap 10%.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.