Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

 

Lattelecom katru gadu iekļūst Latvijas labāko darba devēju TOP-10, ieņemot augstas pozīcijas, un tas ir saistīts ne tikai ar uzņēmuma veiksmīgiem finanšu rādītājiem, bet arī ar mūsdienīgu un efektīvu darba vidi. Pēdējo trīs gadu laikā Lattelecom ir izveidojis pirmo Latvijā viedo biroju, galvenā biroja vestibilā īstenojis ambiciozu projektu, uzstādot Baltijā lielāko iekštelpu ekrānu un iegādājies elektromobiļus darba vajadzībām.

Jau 2015. gadā Lattelecom izveidoja Baltijā modernāko viedo - aktivitātēs balstīto biroju, kas pielāgots darbinieku mainīgajām vajadzībām pēc telpas, saskarsmes un darba resursiem. Biroja veidošanai bija trīs pamatnosacījumi - izveidot dažādas elastīgas darba vides viena stāva ietvaros, nodrošināt pietiekoši daudz vietas individuālam darbam, kā arī veicināt komunikāciju, sadarbību un radošumu, kas ir būtiski uzņēmuma kopējai attīstībai un jaunu tehnoloģisko risinājumu radīšanai.

Ja līdz šim katram bija savs galds, kur strādāt, sanāksmju telpas, kuras izmantot tikšanās laikā un atsevišķi vadītāju kabineti, tad Mettropolē ir krietni lielāka dažādība individuālo darba zonu, sanāksmju un tikšanās telpu, kā arī atelpas zonu izvēlē. Piemēram, lai koncentrētos atskaites sagatavošanai, darbinieks var izvēlēties kluso zonu, savukārt, ja nepieciešama domu apmaiņa ar kolēģiem, tad piemērotāka ir radošā zāle, tējošanas vieta vai projektu zona. Neierasti, bet vērtīgi - visi vadītāji strādā kopā ar kolektīvu. Vides dažādība katram ļauj atrast piemērotāko vietu strādāšanai, vadoties pēc darba vajadzības, sava garastāvokļa vai citu kolēģu dienas plāniem.

Mainīgo darba vietu (hot desk) - pētījuma dati liecina, ka darbinieks vidēji pie sava darba galda pavada ap 40% no darba laika, tāpēc Lattelecom viedajā birojā Mettropole darbiniekiem nav savas vienas konkrētas darba vietas, un brīdī, kad darbinieks ir sanāksmē, pusdienās vai ārpus biroja, darba vietu lietderīgi izmanto kāds cits kolēģis. Mettropoles projekts arī ļāvis efektīvāk izmantot uzņēmuma resursus – par 70% augusi darbinieku kapacitāte esošajās telpās, salīdzinot ar darba organizāciju iepriekš. Savukārt, par vairāk nekā 40% samazinājušās telpas apsaimniekošanas un uzturēšanas izmaksas uz vienu darbinieku.

Būt inovāciju līderim nozīmē pildīt šo solījumu gan vārdos, gan darbos, tāpēc ar katru gadu Lattelecom ievieš jaunumus, lai uzlabotu darba vidi un motivētu gan darbiniekus, gan klientus. 2017. gadā uzņēmums prezentēja biroja jauno vizītkarti - Dzirnavu ielas vestibilu ar iespaidīgu 19,5 metrus garu video sienu, kas ir lielākais iekštelpu ekrāns Baltijas valstīs.

Savukārt, rūpējoties par apkārtējo vidi, 2018. gadā Lattelecom ir iegādājies divus elektriskus automobiļus KIA SOUL, kas ir pieejami darbiniekiem. Lai auto lietošana būtu ērta, pie Dzirnavu ielas biroja izveidota arī uzlādes stacija un sadarbībā ar CSDD plānots uzstādīt vēl vienu uzlādes staciju.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.