Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

IT sistēmu administrācijas vide esošajiem klientiem

Pieslēdzies pašapkalpošanās videi, lai:

  • palielinātu savas IT infrastruktūras jaudu;
  • uzzinātu infrastruktūas palielināšanas izmaksas;
  • uzzinātu topošā rēķina summu;
  • pieteiktos, vai atteiktos no Lattelecom Cloud pakalpojumiem.
Pieslēgties

Noderīga informācija klientiem

Lejupielādē cenu lapu: šeit

Lejupielādē šeit

Biežāk uzdotie jautājumi

Lattelecom infrastruktūrā iekļauti pieci lokālie datu centri:

  • DC DATTUM (Rīga): atbilstoši TIER III standartam sertificēts datu centrs iekārtu un mākoņa infrastruktūras Lattelecom Cloud izvietošanas pakalpojumiem;

  • DC KELDISA (Rīga): DC paredzēts BaaS pakalpojumiem (Backup-as-s-Service) uz IBM Spectrum Protect pamata;

  • DC KLEISTU (Rīga): telpas iekārtu izvietošanai;

  • DC BRIVIBAS (Rīga): telpas iekārtu izvietošanai;

  • DC PERSES (Rīga): telpas sakaru operatoriem.

Datu centru infrastruktūrā ir iekļauti DC Telia Viļņā, DC LIM DC Varšavā un DC Interxion FRA11 Frankfurtē.

Lai sāktu izmantot Lattelecom pakalpojumus, ir jānoslēdz līgums (atbilstoši reģionam un izraudzītajiem pakalpojumiem). Ja interesējaties par kādu no mūsu pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums jebkādā Jums ērtā veidā. Mūsu klientu menedžeri sagatavos piedāvājumu īpaši Jums un nosūtīs līguma paraugu.

Jā, pakalpojumiem Lattelecom Cloud un Lattelecom BaaS (Backup-as-a-Service) paredzēts bezmaksas testa periods uz laiku līdz 30 dienām. Saskaņā ar atsevišķu vienošanos iespējami arī paplašinātie testi. Ja Jūs ieinteresējis mūsu piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums jebkādā Jums ērtā veidā. Mūsu klientu menedžeri nosūtījs Jums DEMO kodu testēšanas vajadzībām.

Pēc DEMO koda saņemšanas Jums jāizmanto saite https://catalog-lv.lattelecomcloud.com/code . Šeit ievadiet saņemto DEMO kodu un turpiniet saņemt testa abonementu. Jums tiks piedāvāta iespēja izvēlēties testēšanai nepieciešamo aparatūras jaudu (ar slīdņa palīdzību). Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc noteiktas jaudas izvēles testēšanas periodā (30 dienu laikā) nav iespējams palielināt vai samazināt izraudzīto resursu apjomu, jo tests tiks apturēts un abonents no DEMO versijas nekavējoties pāries pie maksas versijas.

Jūs varat apmaksāt Lattelecom pakalpojumus ar bankas pārskaitījuma palīdzību vai ar karti Visa/MasterCard (atkarīgs no pakalpojuma).

Virtuālā servera un virtuālā datu centra pakalpojumiem līdzekļi tiek norakstīti pēc priekšapmaksas principa norēķinu perioda pirmajā dienā. Norēķinu standarta periods - 1 kalendārais mēnesis.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.