Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

Datu mākoņu pakalpojumi

Publiskie mākoņi

Publisko mākoņu pakalpojumi ir piemēroti tiem uzņēmumiem, kuri nevēlas investēt IT iekārtās, tehnoloģijās un ekspertos. Šie pakalpojumi ļauj atteikties no IT infrastruktūras ilgtermiņa plānošanas, uzstādīšanas un uzturēšanas - jaunu resursu pievienošana notiek caur pašapkalpošanās sistēmu, un pakalpojuma maksa tiek aprēķināta pēc faktiskā patēriņa, kas ļauj nepārmaksāt par neizlietotajiem resursiem.

Lattelecom publisko mākoņu platformā var veidot ne tikai virtuālus serverus (CPU, RAM, HDD), bet arī virtuālus datu centrus ar virtualizētu tīkla infrastruktūru (maršrutētāji, ugunsmūri, slodzes dalītāji). Visi platformas elementi ir rezervēti, un mēs nodrošinām 99,9 % pakalpojuma pieejamību.

Hibrīdie mākoņi

Uzņēmumiem, kuriem ir sarežģīta IT infrastruktūra, darbam raksturīga sezonalitāte, vai nepieciešama elastīga resursu plānošana jaunu projektu ieviešanai tirgū, Lattelecom piedāvā izmantot hibrīdo mākoņu risinājumus.

Hibrīdie mākoņi sniedz iespēju apvienot birojā, datu centrā vai publiskajos datu mākoņos izvietotos resursus vienotā IT infrastruktūrā ar centralizētu pārvaldību, kas ļauj efektīvi un gudri kontrolēt izmaksas un resursus. 

Ja klientam ir bizness, kuram nav raksturīga sezonalitāte vai lineāra izaugsme, tad pietiek ar infrastruktūru, kuras izmaiņas var veikt laicīgi plānojot IT infrastruktūras paplašināšanu. Taču, ja pieprasījumam klienta biznesā ir strauji kāpumi vai kritumi (piemēram e-veikaliem), tad Black Friday vai Ziemassvētku dāvanu pirkšanas laikā IT infrastruktūras jaudas bieži vien nepieciešams palielināt  x2 vai x3 reizes uz dažām dienām vai nedēļām. Šādos gadījumos tad ir svarīgi, lai šīs papildus IT infrastruktūras jaudas ir viegli paplašināmas un samazināmas uz laiku (Publisko mākoņu pakalpojums). Savienojot vairāk par vienu infrastruktūru / mākoni, veidojas risinājums, kuru IT nozarē sauc par “hibrīdu”.”

Mūsu ekspertu zināšanas un pieredze risinājumu izstrādē un ieviešanā, kā arī Lattelecom datu tīkla infrastruktūra, datu centri un LattelecomCloud virtuālās resursu platformas palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu Jūsu biznesa vajadzībām no funkcionalitātes, drošības un izmaksu viedokļa.

Privātie mākoņi

Lietojiet pilnībā specializētu IT infrastruktūru, kas pielāgota Jūsu biznesa vajadzībām, saglabājot pilnīgu kontroli. 

Ja vēlaties vadīt savu uzņēmumu efektīvāk un būt gatavi nākotnes biznesa prasībām, nepalielinot IT kapitālieguldījumus un uzturēšanas izmaksas, piedāvājam izmantot Lattelecom ekspertu pieredzi privāto mākoņu risinājumu izstrādē.

Privātie mākoņi ir specializēts un viegli kontrolējams IT risinājums, kas pielāgots katra klienta individuālajām biznesa vajadzībām, lielu un pastāvīgu IT investīciju vietā, izvēloties maksāt ikmēneša pakalpojuma maksu, kas ietver iekārtu nomu, uzturēšanu un datu pārraidi.

Atbilstoši klienta prasībām, mūsu eksperti nodrošina konsultācijas, risinājumu izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu, izmantojot vadošo ražotāju iekārtas (DELL/EMC, HPE, Cisco, IBM, Juniper, Palo Alto, Mikrotik u.c.), kā arī resursu virtualizāciju ar VMware, Hyper-V vai  CITRIX hipervizoru.

Izstrādātie risinājumi tiks izvietoti Lattelecom datu centros, kas garantē gan fizisko, gan informācijas drošību, izmantojot vadošo drošības ražotāju (RAPID7, RADWARE) risinājumus.

#iekartuNoma #sistemuUzturesana #licencesanasPakalpojumi #drosibasPakalpojumi

Lattelecom Cloud skaitļošanas resursu maksas kalkulators

Izvēloties Lattelecom iegūsiet:

  • Garantētu risinājuma nepārtrauktu uzturēšanu, pieejamību un drošību, kā arī augstākos apkalpošanas standartus

  • 10 gadu pieredzi risinājumu izstrādē, ieviešanā, uzturēšanā un migrācijā

  • Astoņu gadu pieredzi virtuālo resursu platformas izstrādē, ieviešanā un uzturēšanā

  • Fizisko datu drošību

  • Jaudīgu datu pārraides infrastruktūru ar tiešajiem starptautiskajiem savienojumiem

  • Sertificētu ekspertu komandu (vairāk nekā 250 speciālistu)

  • 24/7 palīdzības dienesta atbalstu latviešu, krievu un angļu valodā

Sertifikāti

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.