Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti. Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju.

Nexpose

Nepārtraukti pieaugošais kiberuzbrukumu skaits pakļauj riskam ikvienu datora lietotāju. Īpaša uzmanība savai IT aizsardzībai būtu jāpievērš tiem uzņēmumiem, kuri apstrādā fizisko personu datus, jo šādi uzbrukumi var ne tikai negatīvi ietekmēt uzņēmuma reputāciju, bet arī radīt finansiālus zaudējumus.

Nexpose ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā ieguldīt līdzekļus IT drošības uzlabošanai. Nexpose var veikt visu tīklā pieslēgto IT ierīču ievainojamības identificēšanu - lai ievērojami samazinātu ļaunprātīgus uzbrukumus datorsistēmām. Identificētās ievainojamības tiek sakārtotas pēc kritiskuma, sniedzot ieteikumus to likvidēšanā.

Mūsu drošības ekspertu zināšanas apliecina globāli pazīstami un augsti novērtēti CISM, CISA, ITIL sertifikāti, kā arī tehnoloģiju piegādātāju sertifikāti no Microsoft, VMware, Linux/Unix u.c.

DDoS aizsardzība

Šis pakalpojums nodrošina ārējo un iekšējo sistēmu nepārtrauktu darbību gadījumos, kad pret tām tiek vērsts DDoS uzbrukums.

DDos uzbrukuma gadījumā Lattelecom garantē nepārtrauktu jūsu IT sistēmas darbību, kā arī nodrošina vairāk nekā 99 % atļautu lietotāju piekļuvi klienta resursiem. Izvēloties DDos aizsardzību,tiek samazināti finansiālie riski, kā arī pasargāta uzņēmuma reputācija. Papildu ieguvums - nav nepieciešams investēt dārgā IT infrastruktūrā.

Lattelecom DDos aizsardzības pakalpojumā izmanto pasaulē vadošā izstrādātāja Radware risinājumu, nodrošinot visaugstākā līmeņa aizsardzību. Ja klientam ir Lattelecom interneta pieslēgums un nav nepieciešami specifiski drošības filtri, nekādas papildu darbības pakalpojuma pieslēgšanai nav nepieciešamas.

Sertifikāti

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.